Google+ Followers

niedziela, 8 lutego 2015

Publikacja w magazynie Beading Polska.

Witam Was serdecznie w ten piękny i słoneczny dzień (przynajmniej w Poznaniu ) :-).
Spieszę donieść ;-), że moja kolejna praca ukazała się w magazynie Beading Polska.
Praca była wyróżniana w jednym z wyzwań organizowanych przez Szufladę :-).
Jak widać branie udziału w wyzwaniach szuflady przysparza wiele przyjemności i radości :-)
***
W związku z tym, że jestem teraz jedną z projektantek DT Szuflady, zapraszam i gorąco zachęcam twórcze osoby do brania udziału w organizowanych wyzwaniach :-).
Wyzwania w Szufladzie, to przede wszystkim świetna zabawa, przy okazji doszkalanie swojego warsztatu oraz wspaniałe nagrody od sponsorów.  Wybrane i wyróżnione prace otrzymują nagrodę w postaci publikacji w magazynie Beading Polska.Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga i za komentarze.

5 komentarzy:

 1. Gratuluje! To jest duze wyroznienie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Syla i Ala - bardzo dziękuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! I od razu pytam - co trzeba zrobić aby własne prace zaistniały w gazecie? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. Kulki-kuleczki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-).
   Wystarczy brać udział w wyzwaniach Szuflady (http://szuflada-szuflada.blogspot.com).Na moim blogu, w prawej , bocznej kolumnie znajdują się zawsze aktualne (podlinkowane) wyzwania :-).
   Magazyn Beading publikuje wtedy wyróżnione prace, ale tylko te, które zostały wykonane z wykorzystaniem koralików. Jest to forma dodatkowego wyróżnienia zwycięzców.
   Zapraszam więc do brania udziału w wyzwaniach Szuflady :-).
   Druga opcja - do redakcji gazety można zgłosić swój autorski tutorial na wykonanie biżuterii :-). Wszystkie szczegóły są opisane w gazecie (chyba od dzisiaj jest dostępna w kiosku lub Empiku i w sklepie Beading). Pozdrawiam :-)

   Usuń