Google+ Followers

czwartek, 6 marca 2014

Liebster Blog Award - po raz drugi.

Ponownie otrzymałam wyróżnienie Liebster  Award, tym razem od Doroty Lis, której dziękuję i pozdrawiam :-).


Na całe szczęście Dorota nie zadawała żadnych pytań, dlatego też skorzystam z okazji i również nie będę zamęczać pytaniami kolejnych nominowanych:-).
Jeśli ktoś ma ochotę zadać pytania, to zgodnie z zasadami przyznawania wyróżnienia Liebster Blog Award, nominujemy 11 blogów i zadajemy 11 pytań:-).

Oto moja lista nominowanych, czyli 11 ciekawych blogów.

 5.Kathie

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do odwiedzin:-)

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga i za komentarze.

7 komentarzy:

 1. Dziękuję bardzo za wyróżnienie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również :) :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za wspomnienie ;) a powiedz, na czym polega ta zabawa? ;> szczerze mówiąc pierwszy raz widzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wszystkim pokrewnym Duszyczkom za zainteresowanie. Szczegółowe zasady umieściłam podczas pierwszej nominacji (styczeń 2014), zatem zapraszam do przeczytania. Generalnie jest to trochę taki łańcuszek, który ma rozpowszechnić mało znane, początkujące blogi w świecie blogów:-). Są zwolennicy i przeciwnicy. Ja z szacunku dla drugiej osoby, ale też dla rozpowszechnienia mojego bloga wzięłam w tym udział:-). Proszę nie zapomnieć i umieścić banerek na swojej stronce, a co? Ja już nie zadawałam tych 11 pytań, ale Wy możecie jak najbardziej, wtedy osoba nominowana na nie odpowiada. Ja wolę raczej wytypować te 11 blogów i posłać wiadomość o nich w świat bez zadawania pytań:-). Jak ktoś przeczyta tego bloga może z ciekawości zajrzy do nominowanych i pozostanie na dłużej. Nie zapomnieć i nominować następne 11 blogów:-). Pozdrawiam i życzę powodzenia w tworzeniu cudnych rzeczy:-). Zatem dodaję Was do obserwowanych, to też jest gest mile widziany, ale niekonieczny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również dziękuję za nominację :) Miła niespodzianka na zakończenie pracowitego tygodnia:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się:-).Mam nadzieję, że przyniesie to same pozytywy:-). Już w kwietniu będzie u mnie pierwsze Candy rocznicowe :-). Powiadomię o tym w osobnym email:-). Mam nadzieję, że moja niespodzianka się spodoba, ale to jeszcze tajemnica:-).Pozdrawiam wszystkich.

  OdpowiedzUsuń